top of page

Координаційний план

роботи навчально-виховного об'єднання №2

І. Вступ

   

    Уже багато років у глибинах традиційного підходу до навчання зріла, зрощувалася нова філософія освіти, де на перший план висувається питання цінності людської особистості. Ідеї, окресленні в працях педагогів – новаторів,гуманістів С.Русової, В.Сухомлинського, Я.Корчака, Ш. Амонашвілі, А. Макаренка, були підтримані вимогами сучасності. Альтернативою традиційного навчання та виховання стала філософія особистісно орієнтованого підходу як основи освітньо – виховного процесу.

   У цьому аспекті розвитку освіти робота вчителів має бути спрямована на моделювання комфортного і творчого освітнього середовища, в якому з урахуванням закономірностей розвитку дитини будуть створені особливі умови для актуалізації рушійних сил її особистісного росту. У такому середовищі завдяки підтримці та захисту з’являється можливість самореалізації, ефективної соціалізації дитини, завдяки якій школа отримає зрілу на своєму рівні, компетентну особистість. Важливим також є пошук шляхів співпраці, співдружності між учителем, учнями та батьками, між самими учнями.

ІІ.  Науково-методична  проблема, над якою працює педагогічний колектив Новоархангельського навчально-виховного об'єднання №2 у 2017-2018 навчальному році : «Формування громадянина України шляхом упровадження компетентністного підходу у навчально-виховний процес як основи нової парадигми освіти»

Ганнівська ЗШ І-ІІ ступенів:

"Формування життєвих компетентностей особистості учня на основі розвитку пізнавальних здібностей"

Синюхінський НВК "ЗШ І-ІІ ст. - ДНЗ":

"Підвищення рівня професійної майстерності як основа всебічного розвитку та формування ключових компетентностей учня"

Скалівсько-Хутірська ЗШ І-ІІ ступенів:

"                       "

Позашкільний навчальний заклад Нвоархангельський БДЮТ:

""

ІІІ.

 

 

Пріоритетні напрямки роботи:

 

 

►  Школа педагогічної майстерності

 

►  Творчі групи вчителів

 

►  Майстер-клас

 

►  Методичні об’єднання вчителів

 

►  Школа молодого вчителя

 

 

bottom of page